Nakopala jsem mamce zadek

19. ledna 2012 v 20:49 | T. |  Deníček
No nadpis není zrovna uctivý (mamka promine), ale je to přesně tak, jak jsem to napsala. Dnes jsme měli další hodinu sebeobrany a já jsem poprvé dokázala složit mamku na žíněnku. Ještě se mi to nikdy nepodařilo, proto jsem na sebe náležitě pyšná, zvlášť když má mamka o dobrých dvacet kilo víc než já. Na chlapa bych si sice ještě netroufla, přece jenom jsem pořád na začátku, ale nevíte, jak mi i takový malý krůček zvednul sebevědomí.

No ale to bylo dneska tak jediná pozitivní věc. Dozvěděla jsem se totiž, že jsem totálně zmrvila pololetku z matiky. A to jsem si myslela, že tomu rozumím, ale asi ze stresu jsem to všechno pomotala. Kombinatorika a podobné s prominutím zbytečnosti prostě není moje hobby. Ach jo! Takže v posledním ročníku budu mít z matiky 4, což mi krutě pokazí průměr. Pomohl by mi jen zásah shůry, nebo kdyby učitelku osvítil duch svatý, ale zázraky mě jaksi obcházejí, takže se s tím musím začít smiřovat.

Jo a taky mi praskla jedna jizva na noze. Všimla jsem si toho až doma, ani to nebolelo a naštěstí je to jenom zhruba centimetr dlouhé. Asi jsem se při tom bránění se "útočníkovi" moc rozjela nebo jsem se někde rýpla, nevím. Naštěstí mám vždycky po ruce desinfekci a dostatečné množství náplastí a na černých teplácích ani nebude vidět flek od krve.

Ale dost toho špatnýho. Víte na co se těším? Na jarní prázdniny! Už se rozhodlo, že pojedeme na hory, takže se vykašlu na školu a opráším snowboard, který se už čtyři roky válí ve sklepě. A třeba se ani nepřizabiju, snad se to nezapomíná.

Už jsem se zmiňovala, že miluju animáky?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama