Zase špatně!

30. prosince 2011 v 18:45 | T. |  Deníček

Dobře, takže jsem doufala, že letošní Vánoce přežiju bez zažívacích potíží, ale samozřejmě jsem se spletla. Tyhle svátky vážně nestojí za nic, co se mého zdravotního stavu týče. Celý včerejšek a dnešní dopoledne jsem strávila v posteli a částečně i s hlavou v záchodové míse. A přitom si nejsem vědoma ničeho špatného, co bych snědla.

Včera jsem posnídala ještě v klidu obyčejné müsli s jogurtem, ale už za hodinu jsem měla co dělat, abych to stihla na záchod. Od té doby pořád zvracím a až dnes jsem snědla pár piškotů. Ještě jsem se nevážila, ale už teď vím, že jdu zase s váhou dolů. Mamce se to samozřejmě nelíbí, pořád mě chodí kontrolovat a já jen doufám, že to je ještě pozůstatek chřipky, kterou jsem měla před týdnem.

Ani jsem si nemohla jít ven pohrát s tou trochou sněhu, který napadl. Celý den se válím v posteli s notebookem na klíně a kotětem za krkem, už mi udělala pár škrábanců. Taky si pročítám příběhy holek, které se dostaly z anorexie nebo podobných problémů. Trošku mě vyděsilo, že se jich spousta z nich vrátila k hladovění. Nechci být rýpavá, protože sama nemám ráda, když se někdo naváží do mě, ale nemůžu pochopit, proč se mladé holky tolik honí za dokonalostí. Štíhlá postava přece není všechno a já bych dala nevím co za to abych si mohla užívat života, kdybych neměla problémy, co mám a bylo by mi srdečně jedno, jestli bych měla nějaké to kilo navíc. Taky jsem si vzpomněla na některé holky z léčebny, které se chvástaly svojí super (nezdravě vychrtlou) postavou, ale přitom byly vypatlané. Zajímalo by mě, jak se jim teď daří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama